новини

0 Dislike0

0 Dislike0

3 листопада учні 5-7 класів СЗШ №3 разом із вчителями : Єрмолаєвою В.В., Швець О.О., Глушко А.І., Зубковою Н.Ф.- вирушили мальовничої Полтави.
Першою зупинкою в маршруті подорожі став Полтавський краєзнавчий музей імені В.Кричевського. Фонди музею—це унікальне зібрання предметів старовини,побуту та народного мистецтва. До речі,у музеї не лише місцевий матеріал,а й старожитності з різних країн світу. Найпопулярніший експонат ,безперечно,--це гігантський скелет мамонта.
Наступна зупинка—театр ляльок, який є одним із найстаріших в Україні,розташований він у Палаці Казок .Діти мали можливість переглянути виставу “Хитре лисеня”,а найбільше враження справила екскурсія за лаштунки,адже школярі потрапили до робітничих цехів,дізналися,як виготовляють ляльки та як ними керувати.
Остання зупинка—це здійснення мрії для тих, хто хоче стати пілотом,--музей авіації. Тут представлена велика експозиція бомбардувальних військових літаків. Діти мали можливість вивчити бомбардувальники з середини і уявити себе підкорювачами неба.
Подорожі згуртовують, відкривають нові горизонти, сприяють пізнанню культурної та історичної спадщини нашої країни.

View the embedded image gallery online at:
http://s3s.in.ua/shkilne-zhittya#sigFreeIdbd8bbf3503

0 Dislike0

До уваги батьків та учнів!

 З метою попередження нещасних випадків, травматизму та недопущення створення кримінальних ситуацій, дирекція школи  просить Вас ознайомитись із правилами безпеки під час осінніх канікул та  правилами попередження отруєнь грибами

0 Dislike0

26.10 коридорами СЗШ №3 прогулювалися чаклуни та привиди, феї та відьми, а під стелею фойє літали привиди—це не кадри до фільму жахів,просто учні 10 класу так вирішили відзначити останній навчальний день перед осінніми канікулами і запропонували усім охочим до них приєднатися. Такий формат виявився страшно веселим: на перервах було проведено різноманітні конкурси, облаштовано фотомайданчик, задекоровано кабінети та двері, підготовлено виставку гарбузів, а в кінці навчального дня—тематичну дискотеку. Для учнів та учителів нашої школи Геловін—це не День усіх святих чи поминальний день,а просто костюмована розвага,яка дає можливість виявити ще одну сторону творчості дітей.

View the embedded image gallery online at:
http://s3s.in.ua/shkilne-zhittya#sigFreeId9bc5992251

0 Dislike0

 18 жовтня на базі нашої школи було проведено міський семінар заступників директорів із навчально-виховної  роботи. Дякуємо усім,хто брав участь у семінарі : фонтанував ідеями, критикував,сумнівався,вирізав,клеїв, проводив уроки для учителів, а це,погодьтеся, важче,ніж для учнів; співав, зустрічав, готував смачні десерти , збирав яблука, приносив декорації,виготовляв фотозони,чергував на коридорах ,чіпляв банера, заміняв тих,хто захворів,фотографував і знімав відео, проводив і свої ,і чужі уроки (сподіваюся,кожен упізнає себе, ВИ--НЕЙМОВІРНІ). Щира подяка й нашим гостям,які брали активну участь у різних видах діяльності . Сьогодні зрозуміли важливу річ : "Код змін є у кожного освітянина" і якщо хочемо ,щоб НУШ працювала,відшукуймо його й починаймо з себе"

 

Семінар заступників by Slidely Slideshow

0 Dislike0

13 жовтня учні 6-8 класів СЗШ №3 разом із вчителями : Єрмолаєвою В.В., Красношапкою О.М., Денчик О.О., Мельник І.П. - вирушили до гончарної Мекки України - селища Опішне. Тут розташований, безперечно, один із найцікавіших музеїв просто неба, адже в ньому можна торкатися експонатів, вжитися у роль справжнісінького гончара, кататися на качелях, помріяти у гамакові та ліпити з глини.

Повчальною також була екскурсія по залах музею, де можна побачити безліч тарілок, дзвіночків, переглянути фільм про видатних майстрів. Хоча дітям більше сподобався майстер-клас із гончарної майстерності, де можна власноруч створити собі маленький горщик чи тарілочку. Окрім музею, у селищі є ліцей гончарних мистецтв, у якому виробляють маленьких керамічних півників, яких роздають у музеї на згадку.

Будь-яка подорож - це пізнання нового , а мандрівка нашою мальовничою Батьківщиною - це підтвердження думки, що українська культура єдина та неповторна у своєму роді!

View the embedded image gallery online at:
http://s3s.in.ua/shkilne-zhittya#sigFreeId4238ac1556