2 Dislike5

13.10.2015 відбулося «Свято Вареника».  
Учні підготували театралізовані презентації своїх виробів. На святі виконувались пісні, танці, гуморески, сценки тощо. А прикрасою свята став  ярмарок.

Учні та батьки школи приймали активну участь: презентували головну страву ярмарку – вареники.    
Вареник -  є елементом обрядової культури України. Для кожного свята готували свої вареники, з відповідними начинками. Ці традиції збереглись і до нашого часу.
Цей ярмарок був благодійною акцією. 2/3  від виручених коштів (дві тисячі шістсот чотири гривні) було передано техпрацівнику школи Рощиній Світлані Олексіївні, в якої син в даний час знаходиться в зоні АТО  та батьківським комітетам 6-Б та 9-Б класів для допомоги учням з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах..

Свято у школі
   Із самого ранку у школі відчувалася незвичайна атмосфера. Усі учні – від малих першокласників і до майбутніх випускників – несли з собою різноманітну випічку. Солодкий аромат печеного тіста розстілався усією школою. Діти з нетерпінням чекали початку ярмарка – найсправжнісінького свята солодощів.
   Відкривав його невеликий концерт, в якому учні могли проявити усю свою артистичність і охочих виявилось чимало:  багато хто розповідав чудові вірші, заспівали веселих пісень, виступали із запальними танцями. Після виступів учні були запрошені розпочинати, безносередньо, сам ярмарок.
   Одні квапливо підходили до прилавків, інші розбігалися залою у пошуках смачненького. А такого, до речі, було багато: на численних столах красувалися підноси з пирогами, таріл-ки зі свіжим печивом, запашними паляни-цями, рум’яними пиріжками та круглобокими варениками з різноманітними начинками.  
   Ярмарок випічки став справжнім святом для усіх. Кожен отримав масу насолоди, що вже казати про те, що по закінченню ярмарку ніхто не лишився голодним!

Учениця 7А класу Хлівна Катерина


Додати коментар

Захисний код
Оновити