3 Dislike0

  

ulfZ4fLzSZU

 Із  1994 року учні СЗШ №3 беруть участь в програмах культурного обміну, які  здійснюються Бюро у Справах Освіти та Культури Державного Департаменту  США й адмініструються в Україні. Програми дають можливість українським  школярам навчатися у школі в США, проживаючи в американських родинах  протягом одного навчального року. Конкурс проводиться фахівцями  Американської Ради в Україні. Програма фінансується Державним  Департаментом США.

   Програма FLEX надає учням та студентам можливість ознайомитися з  народом і культурою іншої країни - Сполучених Штатів Америки. У свою чергу  переможці програми – «молоді посли» - допоможуть американцям краще  зрозуміти народ та культуру своєї рідної країни.

  У  2017 році  вже 17  учениця школи стала фіналістом програми обміну майбутніх лідерів. Тіщенко  Вікторія,учениця  9-А класу,(вчитель Лукянчикова  В.В.)  навчатиметься у США. До речі , за період довготривалої співпраці з Американської Радою в Україні, 2 учнів нашої школи  були нагороджені  золотими стрічками за високі досягнення у навчанні в США, що є найвищою нагородою за отримані знання. Бажаємо  Вікторії   досягти  подібних   результатів .

Додати коментар

Захисний код
Оновити