2 Dislike0

IMG 9753

       Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 12 квітня у   СЗШ №3 відбувся День цивільного захисту.
       На першому уроці учні 7-А та 7-Б класів змагалися, долаючи смугу перешкод. Також   було проведено практичні заняття   з виготовлення   найпростіших індивідуальних   засобів захисту для учнів 6-А та 6-Б класів. 8-А та 8-Б вчилися надавати першу долікарську допомогу.   5-ті класи шукали засоби пожежогасіння   у формі квесту. Із відеолекторію «Зброя масового ураження» учні 9-А—11 класів дізналися про призначення та будову індивідуальних засобів захисту населення. Першокласники   та другокласники переглянули мультфільм «Дії   у надзвичайних ситуаціях» ,учні 3-4 класів   ознайомилися з індивідуальними засобами захисту.

   Учні 6-А,9-А, 11 класів разом із вчителем курсу «Захист вітчизни» Красношапкою О.М., відпрацьовували практичні навички користування вогнегасником та локалізації пожежі на відкритій місцевості.

     Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

З учителями школи були проведені заняття з цивільного захисту населення. Завідувач Світловодських курсів НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області Фомін М.Ю. розповів про можливі техногенні аварії на Світловодських підприємствах, про дії під час таких аварій та провів практичні заняття з надання першої долікарської допомоги.

       День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально.   Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

Додати коментар

Захисний код
Оновити