0 Dislike0

З іноземними мовами в серці

   Під цим гаслом з 19.02.18р. по 28.02.18р. в СЗШ №3 проходила декада  ініціативи та творчості вчителів іноземних мов (англійської та німецької). Під час декади учнями 1-11-х класів  були випущені тематичні газети, кросворди, підготовлені виставки проектів та творчих робіт, організовано перегляд відеофільмів на англійській та німецькій мовах та демонстрація тематичних комп’ютерних презентацій учнями 10 класу (вч. Лукянчикова В.В.) для учнів молодшої та середньої ланки. Учні 11 класу (вч. Чернявська І.Ф.) провели тематичну виховну годину для учнів 1-х класів з теми «Лондон».

   Учні відповідно прикрасили школу крилатими висловлюваннями, валентинками на честь дня Валентина та краєзнавчими, тематичними мовними матеріалами на англійській та німецькій мовах та мовними газетами на різну тематику. Особливо яскраво та незабутньо був прикрашений вхід до школи та вікна атрибутами Великобританії та Німеччини та створена фотозона для тих, хто бажав сфотографуватися.  

   Крім того, учні школи мали змогу ознайомитися з проектними роботами школярів, які були слухачами літньої мовної школи (проекти та фотозвіт). Прес-конференції у формі політінформації «Здоровий спосіб життя» (10 – вч. Мішакова Л.В.), , «Ідеальна школа» (10 клас вч. Галат М.В.), презентації проектних робіт «Співаки та групи Німеччини» (11 клас вч. Левашова О.М.)  та психологічний тренінг «Навіщо вчимо іноземні мови» (10 вч. Лук’янчикова В.В.) принесли задоволення і слухачам, і лекторам.

   Прес-конференції, літературні вікторини, презентації проектних робіт, психологічні тренінги та змістовні політінформації іноземними мовами та відкриті уроки англійської та німецької мови – це тільки незначний перелік заходів , які були проведені під час декади.

   Майстерне викладання англійською мовою, неординарність мислення, креативність думки продемонстрували учні на іграх та змаганнях «Найкращий знавець англійської та німецької мов», вікторинах та конкурсах, квестах та тренінгах.                                           

   Неабияке задоволення учні отримали від загально шкільних заходів - активні  пісенні перерви англійської та німецької мовами «Сузір’я талантів», підготовлений  вчителями іноземних мов та їх учнями. Всі від мала до велика співали  та танцювали англійською та німецькою мовами під час великих перерв в холі та коридорах школи.

   Учні 7-А та 8-Б класів разом з вчителем Кузьменко А.П. справили незабутнє враження своїми театральними талантами показавши шкільній аудиторії театральні постановки англійською мовою «Бременські музики» та «Попелюшка».

   Талановиті виступи учнів середньої ланки (5-6-х класів) та організаторська, креативна майстерність вчителів Денчик О.О., Яблуновської І.О., Трофименко А.М., Мішакової Л.В.  були продемонстровані у формі концерту у актовій залі школи.

   Вчителі іноземних мов звітували про свою професійну компетентність, володіння інноваційними методами сучасного уроку на відкритих уроках, які пройшли за окремим планом, а учні висловлювали свої власні думки, які вражали своєю глибиною.

   Своєрідним звітом роботи вчителів іноземних мов та гідної підготовки учнів школи з іноземних мов стала успішна участь учнів СЗШ №3 в ІІІ етапі (обласному) у Всеукраїнських олімпіадах юних знавців німецької та англійської мов:

Німецька мова

9 клас  (вч. Левашова О.М.)

ІІІ місце – Табунченко Марія

10 клас (вч. Мішакова Л.В.)

IІІ місце –  Шарко Крістіна

                  Письменна Софія

                  Письменна Анастасія                                       

 Англійська мова

9 клас

I місце –  Хлівна Катерина (вч. Пономаренко Я.А.)

ІІ місце – Шихматова Марина (вч. Пономаренко Я.А.)

ІІІ місце – Чередниченко Катерина (вч. Яблуновська І.О.)

                 

10 клас (вч. Лук’янчикова В.В.)

IІ місце –  Письменна Софія

ІІІ місце – Куценко Вікторія                                      

               Всі ці цікаві заходи на англійській та німецькій мовах сприяли підвищенню мотиваційної бази при вивченні іноземної мови, кращому повторенню та закріпленню вивченого матеріалу, розвивали мовленнєву здогадку, творче мислення, винахідливість та дотепність учнів, їх пізнавальний інтерес. Виховувалась любов і зацікавленість до навчання, розвивались уміння практичного засвоєння вивченого, пропагувалась додаткова і цікава література, робота гуртків. Всі вчителі кафедри іноземних мов приймали участь у підготовці і проведені декади. Декада була проведена на високому методичному та професійному рівні. Учні підготували гарні знання іноземних мов та демонстрували майже професійні авторські здібності.

Адміністрація школи виражає подяку вчителям іноземних мов та   бажає  подальших успіхів учням у опануванні іноземних мов.

Додати коментар

Захисний код
Оновити