0 Dislike0

Із 04 червня по 15 червня 2018р. СЗШ №3 гостинно відчинила двері літній мовній школі «EnJoy», школа, яка допомагала нашим учням не лише покращити знання англійської та німецької мов, а й водночас з користю провести час, відпочивати та розважитися, навчаючись. Щодня вихованці мовної школи мали змогу пересвідчитися, що вивчати англійську та німецьку мови можна не лише корисно, а й весело та цікаво.

Літня мовна школа «EnJoy» складалася із 5 робочих груп (4 англомовні та 1 німецькомовна групи):

-     “Deutschkenner” для учнів 5-х класів;

-      «EnTire» та «EnCourage» для учнів 6-х класів;

-      «EnAmour» для учнів 7-х класів;

-      EnSure» для учнів 8-х класів.

         Загалом літня мовна школа охопила своєю увагою більше, ніж 60 учнів. Слухачі мовної школи продуктивно працювали над проектами «Healthy Living», «The Young and Talented», «TheWorldAroundUs», «FesteinDeutschlandundinderUkraine» та працювали за методичними розробками, запропонованими видавничими центрами PEARSON-Dinternal, ExpressPublishing, BrysonCharitableGroup, AmericanEducationPublishing, CambridgeEnglish та інші, але безумовно як учителі, так і учні вносили свої корективи у роботу над проектами. Щодня учні працювали протягом трьох годин над розробкою власних проектів, зокрема: «Ми молоді та талановиті», «Здоровий спосіб життя», «Я люблю спорт», «Хобі», «Ігри та спорт англомовних та німецькомовних країн».      

      Учителі літньої мовної школи використовували інтерактивні методики, мовні та рухливі ігри, методи асоціацій та проектів, періодичні видання, відеоматеріали, наочність, Інтернет-ресурси із метою збагачення лексичного запасу учнів, зняття психологічного бар`єру, розвитку комунікативних та писемних навичок. Діти надавали перевагу таким формам: робота в групах та парах, змагання, вікторини, конкурси, квести, пошукова діяльність, завдання на кмітливість.

     Перегляд документальних та мультиплікаційних фільмів, розучування англійських та німецьких віршів та пісень, малювання через асоціації створювали творчу, неформальну обстановку. Робота над проектами допомагала слухачам мовної школи навчитися плідно працювати в колективі, висловлювати свої думки та толерантно ставитися до думок інших учнів. І, звичайно, теми обраних проектів, без сумніву, будуть корисними для учнів не лише при вивченні англійської та німецької мов, але й у поширенні їхнього світогляду та сприятимуть зміцненню стосунків із дітьми різних вікових груп , бо діти мають спільну мету і прагнуть її досягти.

   Сподіваємося, що мета організації літніх мовних шкіл в 2018 році щодо зацікавлення учнів іноземними мовами, популяризації вивчення англійської та німецької мов серед школярів, поєднання навчання із відпочинком була успішно реалізована викладачами СЗШ №3.

Презентація

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити