0 Dislike0

3 листопада учні 5-7 класів СЗШ №3 разом із вчителями : Єрмолаєвою В.В., Швець О.О., Глушко А.І., Зубковою Н.Ф.- вирушили мальовничої Полтави.
Першою зупинкою в маршруті подорожі став Полтавський краєзнавчий музей імені В.Кричевського. Фонди музею—це унікальне зібрання предметів старовини,побуту та народного мистецтва. До речі,у музеї не лише місцевий матеріал,а й старожитності з різних країн світу. Найпопулярніший експонат ,безперечно,--це гігантський скелет мамонта.
Наступна зупинка—театр ляльок, який є одним із найстаріших в Україні,розташований він у Палаці Казок .Діти мали можливість переглянути виставу “Хитре лисеня”,а найбільше враження справила екскурсія за лаштунки,адже школярі потрапили до робітничих цехів,дізналися,як виготовляють ляльки та як ними керувати.
Остання зупинка—це здійснення мрії для тих, хто хоче стати пілотом,--музей авіації. Тут представлена велика експозиція бомбардувальних військових літаків. Діти мали можливість вивчити бомбардувальники з середини і уявити себе підкорювачами неба.
Подорожі згуртовують, відкривають нові горизонти, сприяють пізнанню культурної та історичної спадщини нашої країни.

Додати коментар

Захисний код
Оновити