6-А клас

1 Dislike0

6

Список учнів 6-А класу 

Класний керівник – Трофименко А.М.

Список 6А класу

1.         Алімова Софія Антонівна

2.         Батарон Софія Олександрівна

3.         Безугла Анастасія Максимівна

4.         Бощенко Андрій Юрійович

5.         Булаєнко Маргарита Андріївна

6.         Воробйова Владислава Євгеніївна

7.         Гущін Вадим Максимович

8.         Далакян Мілана Олександрівна

9.         Дмитрієва Вероніка Максимівна

10.       Загородня Катерина Олексіївна

11.       Кучер Євген Євгенович

12.       Лиходід Станіслава Михайлівна

13.       Мар’єнко Дмитро Сергійович

14.       Марус Марк Володимирович

15.       Мовчан Анастасія Анатоліївна

16.       Москаленко Ліка Андріївна

17.       Мукієнко Єлизавета Олександрівна

18.       Ніщеглодов Артем Валерійович

19.       Носкова Юлія Олександрівна

20.       Романюк Тимур Сергійович

21.       Самуйлова Олександра Олексіївна

22.       Сердюк Роман Ігорович

23.       Сміян Ольга Сергіївна

24.       Таіцька Катерина Романівна

25.       Федотєва Анастасія Дмитрівна

26.       Цимбал Ірина Андріївна

27.       Чубаров Олександр Максимович

28.       Чугун Дмитро Юрійович

29.       Шаповал Діана Ігорівна

30.       Швець Яна Віталіївна

31.       Ярова Злата Володимирівна

Парламент 6А класу

     Президент – Безугла Анастасія

Віце-президент- Далакян Мілана

 

Міністр освіти – Федотєва Анастасія

Заступник –Алімова Софія

Члени міністерства – Ярова Злата, Швець Яна, Батарон Софія

Міністр внутрішніх справ – Булаєнко Маргарита

Заступник – Носкова Юлія

Члени міністерства – Безугла Анастасія, Мовчан Анастасія, Цимбал Ірина, Далакян Мілана

Міністр інформаційного зв’язку  – Мукієнко Єлизавета

Заступник – Лиходід Станіслава

Члени міністерства – Романюк Тимур, Бощенко Андрій, Ніщеглодов Артем

Міністр здоровя і спорту – Кучер Євген

Заступник – Чубаров Олександр

Члени міністерства – Марус Марк, Сердюк Роман, Мар’єнко Дмитро

Міністр екології – Таіцька Єкатерина

Заступник – Шаповал Діана

Члени міністерства – Чугун Дмитро, Гущін Вадим, Дмитрієва Вероніка

Міністр культури та відпочинку – Самуйлова Олександра

Заступник – Сміян Ольга

Члени міністерства – Загородня Єкатерина, Воробйова Владислава, Москаленко Ліка