Вивчити англійську-легко!

9 Dislike0

Денчик Ольга Олексіївна працює в даній школі з 2003року. За час, що пройшов від попередньої атестації, значно зросла кваліфікація вчителя, його педагогічна майстерність.

Протягом останніх 5 років Ольга Олексіївна працює над проблемою «Інформаційні та комунікативні технології у практиці вчителя іноземної мови»

Працюючи над проблемою було підтверджено, що інформаційні та комунікативні технології є  важливим джерелом формування інтересу учнів до вивчення англійської мови на комунікативній основі, стимулює їх інтерес до пошуку інформації, виробляє вміння оволодіти знаннями настільки, щоб забезпечити високий рівень адаптації в сучасному світі.

Творчий потенціал, глибокі професійні знання та методичний досвід дають змогу Ользі Олексіївні легко варіювати формами проведення занять, використовуючи різноманітні інноваційні активні форми та прийоми роботи, бачити можливості свого предмета для виховання і розвитку учнів. Вчитель має необхідну педагогічну і психологічну підготовку, знає необхідні нормативні документи, уміє працювати з ТЗН, бачить перспективу розвитку свого предмета в застосуванні комп’ютерної техніки, намагається підбирати такий поурочний матеріал, який би викликав в учнів зацікавленість, бажання обміну враженнями, потребу в спілкуванні, творче ставлення до навчання. Вчитель своєрідно будує та проводить  нестандартні уроки,  підбирає музичні та поетичні твори з метою розвитку образного та логічного мислення, мовленнєвого потенціалу знань учнів. Використання методики театральної драматизації, рольових ігор, дебатів, круглих столів та  експрес-інформації, робота з малюнками-ілюстраціями, аплікаціями, проведення виставок, екскурсій сприяють високій активності учнів, яка досягається  правильною постановкою творчих завдань.

Але Ольга Олексіївна не зупиняється на досягнутому, вона знайомиться з досвідом вчителів-новаторів Сірик Т.Л., Зірки-Воронки, Барти М.К., Карп’юк О., вивчає матеріали  методичної та фахової преси та бере активну участь у вебінарах, організованих Британською Радою в Україні (UnderstandingLanguage, InterculturalCommunication, SuccessfulTeaching).

Останні 5 років Денчик О.О. є керівником міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов. За цей час вчителі іноземних мов міста показали високі результати роботи та навченості учнів з іноземних мов, що і доводять результати участі учнів міста у міських та обласних етапах Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов.

Британська Рада допомагає у вивченні англійської.

LearnEnglish Kids has lots of free online games, songs, stories and activities for children to have fun and learn English. LearnEnglish Kids

має багато безкоштовних онлайн ігор, історій та завдань для дітей, які хочуть вивчити англійську мову і трохи розважитись.

LearningApps.org пропонує багато інтерактивних завдань для батьків, дітей та вчителів

Британська Рада допомагає у вивченні англійської.

LearnEnglish Kids has lots of free online games, songs, stories and activities for children to have fun and learn English. LearnEnglish Kids

має багато безкоштовних онлайн ігор, історій та завдань для дітей, які хочуть вивчити англійську мову і трохи розважитись.

LearningApps.org пропонує багато інтерактивних завдань для батьків, дітей та вчителів